Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Ciliegiolo

Wina ciliegiolo jednoznacznie wiążą się ze środkowymi i północno-zachodnimi Włochami. To tu rośnie najwięcej winorośli z tego endemicznego szczepu. Wina ciliegiolo IGT wytwarza się od niecałych 20 lat – wcześniej odmiana była wykorzystywana do produkcji m.in. Chianti. Ciliegiolo po włosku oznacza „mała wiśnia”. Wina ciliegiolo słyną ze świeżości, żywego charakteru i soczystego, czerwonego koloru. Mają w sobie nieco garbników i kwasowości. Wina ciliegiolo są jednymi z tych włoskich win, które świetnie smakują solo, jak i w towarzystwie jedzenia.

Maremma Toscana Ciliegiolo
Wino Czerwone Wytrawne Włochy 2018
65,00 750 ml
Maremma Toscana Albarese Ciliegiolo
Wino Czerwone Wytrawne Włochy
79,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu