Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Catarratto

Interesują Cię sycylijskie wina? Catarratto jest jedną z tradycyjnych odmian białych winorośli z Sycylii. Włoscy winiarze uważają catarratto za jeden z najstarszych szczepów. Wina catarratto produkuje się głównie na zachodzie wyspy, w prowincjach Agrigento, Trapani i Palermo. Szczep catarratto porasta ok. 1/3 sycylijskich winnic. Wina catarratto są świeże, mają łagodną kwasowość, umiarkowany poziom alkoholu i średnią strukturę. Wśród aromatów można wymienić owoce cytrusowe i tropikalne, kwiaty, delikatne zioła.

Collemare Catarrato Flore
Wino Białe Wytrawne Włochy 2020
37,00
Nowość
Collemare Catarrato Baglio Antico
Wino Białe Wytrawne Włochy 2020
53,00
Nowość

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu