Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Catarratto

Interesują Cię sycylijskie wina? Catarratto jest jedną z tradycyjnych odmian białych winorośli z Sycylii. Włoscy winiarze uważają catarratto za jeden z najstarszych szczepów. Wina catarratto produkuje się głównie na zachodzie wyspy, w prowincjach Agrigento, Trapani i Palermo. Szczep catarratto porasta ok. 1/3 sycylijskich winnic. Wina catarratto są świeże, mają łagodną kwasowość, umiarkowany poziom alkoholu i średnią strukturę. Wśród aromatów można wymienić owoce cytrusowe i tropikalne, kwiaty, delikatne zioła.

Zakaz sprzedaży
Wino Collemare Catarrato Flore
Wino białe Wytrawne Włochy 2021
37,00 750 ml
Wino Collemare Catarrato Baglio Antico
Wino białe Wytrawne Włochy 2020
53,00 750 ml
Wino Collemare Alcamo Bianco Baglio Antico
Wino białe Wytrawne Włochy 2020
53,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu