Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina cabernet dorsa

Cabernet dorsa to czerwona odmiana winogron, którą sadzi się w małych ilościach w Niemczech, Szwajcarii i Polsce – głównie ze względu na odporność na niskie temperatury. Wina cabernet dorsa są pełne, taniczne, o lekko pikantnym aromacie. Grona cabernet dorsa mają naturalnie ciemny pigment, dlatego najczęściej wykorzystuje się je w kupażach. Co można wyczuć w winach cabernet dorsa? Ziołowe nuty wsparte lżejszymi czerwonymi owocami.

Zakaz sprzedaży
Wino Winnica Equus Cabernetis
Wino - Polskie Czerwone Wytrawne Polska 2021
79,00 750 ml
Wino Winnica Turnau Cabernet
Wino - Polskie Czerwone Wytrawne Polska 2020
95,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu