Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Cabernet Cantor

Cabernet cantor to stosunkowo młody szczep, który narodził się w Instytucie Uprawy Winorośli w niemieckim Freiburgu. Odmiana cabernet cantor wykazuje wysoką odporność na mączniaka, świetnie adaptuje się też w polskim klimacie. Cabernet cantor nie cieszy się jednak jeszcze popularnością, na którą z pewnością zasługuje. Powstałe z odmiany cabernet cantor wino jest niezwykle aromatyczne i delikatne w smaku, o lekko pieprznej końcówce. Ma głęboki, bogaty kolor. Sommelierzy uważają nawet, że wytworzone z cabernet cantor wino charakterem zbliża się do samego caberneta lub merlota.

Zakaz sprzedaży
Wino Winnica Turnau Cabernet
Wino - Polskie Czerwone Wytrawne Polska 2020
95,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu