Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Barbera

Wina barbera to czerwone wina produkowane we Włoszech. Szczep barbera docenia się głównie za łagodny smak i owocowy aromat. Uważa się go za jeden z najlepszych szczepów do produkcji czerwonych win. Wina barbera mają ciemnoczerwoną barwę i intensywny, owocowy aromat wiśni, truskawki, śliwki i jeżyny. Są kwasowe i średnio taniczne. W zapachu można wyczuć fiołki, lawendę, kadzidło czy wanilię. Wśród win barbera szczególnie znane na świecie są Barbera d'Asti i Barbera del Monferrato. Wina z tych dwóch regionów we Włoszech mają różny charakter. Barbera d'Asti są owocowe i lekkie, podczas gdy Barbera del Monferrato są bardziej bogate.

Zakaz sprzedaży
Wino Cascina Chicco Barbera d'Alba Bric Loira
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2018
115,00 750 ml
Wino Cascina Chicco Barbera d'Alba Granera Alta
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2019
95,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu