Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Paarl WO

Paarl WO
Region winny Paarl WO, położony w sercu Południowej Afryki, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych obszarów winiarskich tego kraju. Paarl, z afrykańskiego "perła", jest jak prawdziwa perła winiarskiego świata.

Paarl charakteryzuje się unikalnym klimatem i różnorodnością gleb, co pozwala na produkcję szerokiej gamy win o różnych profilach smakowych. Region ten cieszy się gorącym, suchym latem i łagodną, wilgotną zimą, co jest idealnym połączeniem dla wielu odmian winorośli m.in. cabernet sauvignon, merlot, shiraz, a także białych chenin blanc i chardonnay. Wysokie temperatury dziennie i chłodne noce sprzyjają powolnej dojrzałości gron, co przekłada się na głębię i złożoność smaków produkowanych tutaj win.

Winiarnie w Paarl WO często łączą tradycyjne metody produkcji wina z nowoczesnymi technologiami, co pozwala im na eksperymentowanie i tworzenie unikalnych, innowacyjnych win. W regionie tym znajdują się zarówno małe rodzinne winnice, jak i duże przedsiębiorstwa winiarskie, oferujące szeroki wachlarz win – od tych codziennych po ekskluzywne edycje limitowane.

Paarl WO jest również znany z pięknych scenerii, w których winnice często graniczą z górami i rzekami, tworząc malownicze krajobrazy, które są magnesem dla turystów z całego świata. 

Zakaz sprzedaży
Wino Bellingham Homestead Shiraz
Wino czerwone Republika Południowej Afryki 2020
62,00 750 ml
Wino Bellingham Homestead Chenin Blanc
Wino białe Republika Południowej Afryki 2021
62,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu