Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Winnice Dom Charbielin

Dom Charbielin
Dom Charbielin to miejsce z dobrą energią – gdzie praca daje dobre owoce, gdzie rodzą się dobre rzeczy.

Charbielin to jeden z największych producentów wina w Polsce. Winnica zlokalizowana jest u podnóża Biskupiej Kopy, najwyższego szczytu Gór Opawskich. W swojej działalności skupia się głównie na białych odmianach (80% nasadzeń), m.in. souvignier gris, riesling, chardonnay, muscaris i johanniter. Winnica prowadzona jest w kulturze ekologicznej, a w samej winiarni powstają głównie wina spokojne i musujące.

Dla gości przygotowana jest rozbudowana oferta enoturystyczna. Ścieżka edukacyjna, zwiedzanie winiarni, winnicy i nie inaczej… degustacja wina. W okolicy znaleźć można również wiele atrakcji m.in. stadninę koni, szlaki turystyczne pogórza opawskiego, szlaki rowerowe i rozbudowaną bazę noclegową.

Zakaz sprzedaży
Wino Dom Charbielin C Solaris
Wino - Polskie Białe Półwytrawne Polska 2023
89,00 750 ml
Wino Dom Charbielin Wysokie C Johanniter
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska 2022
159,00 750 ml
Wino Dom Charbielin C Muscaris
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska 2022
89,00 750 ml
Wino Dom Charbielin C Souvignier Gris
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska 2022
79,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu