Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Winnica Milsko

Winnica Milsko
Winnica Milsko swoją działalność rozpoczęła w 2016 roku. Najpierw było 500 sadzonek i dużo niepewności, bo to całkiem nowy obszar działań. Właściciele cierpliwie czekali, by przekonać się, jak ziemia i klimat przyjmą winorośle. I doczekali się – sukcesu.

W kolejnych latach do regenta dołączyły cabarnet cortis, solaris i muskaris, a w 2018 chardonnay, riesling, pinot gris i pinot noir. I tak Winnica Milsko z każdym rokiem rozrastała się coraz bardziej, nabierała realnych kształtów i rozmiarów. Aktualnie ma 10 hektarów powierzchni.

Tak szybki i sprawny rozwój winnicy nie mógłby mieć miejsca, gdyby nie odpowiedni ludzie. A Winnica Milsko ma do nich szczęście. Dzięki temu każdego dnia jest tu tworzona historia wyjątkowego miejsca. Tu ludzka pasja nabiera realnych kształtów butelek pełnych smaku. Kryje się w nich różnorodność porywającego solarisa czy majestatycznego rieslinga. W Winnicy Milsko znajdziesz też zaskakujące połączenia, takie jak cabernet cortis i pinot noir.

Zakaz sprzedaży
Wino Winnica Milsko Muscaris
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska 2021
80,00 750 ml
Wino Winnica Milsko Riesling
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska 2020
80,00 750 ml
Wino Winnica Milsko Regent
Wino - Polskie Czerwone Wytrawne Polska 2020
80,00 750 ml
Wino Winnica Milsko Pinot Noir
Wino - Polskie Czerwone Wytrawne Polska 2020
90,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu