Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Winnica Gostchorze

Winnica Gostchorze
Guillaume Dubois, założyciel Winnicy Gostchorze, jest jednym z pierwszych producentów wina musującego w Polsce. Właściciel ma francusko-polskie pochodzenie, mieszka w Polsce i we Francji jednocześnie. I to zróżnicowanie kulturowe doskonale odzwierciedlają produkowane w Winnicy Gostchorze wina.

Lata temu Guillaume Dubois po kliku różnych doświadczeniach zawodowych jako przewodnik turystyczny i piekarz, zajął się winiarstwem. Ukończył kilka specjalistycznych szkoleń winiarskich w Szampanii i od 10 lat, z wielką determinacją, każdego roku, sadzi winorośla. Z powodzeniem, bo winnice w Gostchorzu mają już ponad 15 hektarów, na których uprawiane jest 5 odmian winorośli.

W 2014 r. właściciel wykonał pierwszą małą produkcję wina musującego. Efekty tego eksperymentu okazały się zaskakująco dobre, wino z Winnicy Gostchorze spotkało się z niezwykle pochlebnymi ocenami ekspertów z laboratoriów w Szampanii i Polsce. W związku z tym, w kolejnych latach w Winnicy Gostchorze rozpoczęto systematyczną produkcję wina musującego GostArt. To była dobra decyzja, gdyż wino zostało wielokrotnie nagrodzone w różnych konkursach. Od tej pory właściciel z dumą podkreśla, że spod jego ręki wychodzą naprawdę doskonałe polskie wina musujące, które są nie tylko świetnym wyborem na różnego rodzaju uroczystości, ale przede wszystkim winami z kategorii tych pitych dla przyjemności

Zakaz sprzedaży
Wino musujące Winnica Gostchorze GostArt
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska 2021
95,00 750 ml
Wino musujące Winnica Gostchorze GostArt półwytrawne
Wino - Polskie Białe Wytrawne Polska 2021
95,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu