Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Tridente

Tridente
Wybierając wina z winnicy Tridente od Gil Family Estates, wkraczasz na antyczne terytoria Królestwa Leónu – gdzie zimowe wiatry ustępują miejsca gorącemu latu. Tu czas płynie inaczej. Stuletnie winorośle, pilnie strzeżone i uprawiane ręcznie, odkrywają swoje sekrety dopiero w kieliszku. Dzięki takim warunkom wina zyskują siłę i niepowtarzalny charakter.

Na glebach żwirowych o piaszczystym podłożu dojrzewają krzewy tempranillo oraz lokalne odmiany: Tinta de Toro czy Prieto Picudo. Winemakerzy z winnicy Tridente tworzą z nich kompletną gamę czerwonych win, łącząc je ze szlachetnym drewnem i eleganckim starzeniem.

Winogrona tempranillo, m.in. te, które tworzą wino Tridente, pochodzą z bardzo starych winnic w Villanueva de Campeán i El Pego w Zamorze. Tridente występuje również w wersji ze szczepu malvasia oraz Prieto Picudo.

Koroną kolekcji jest wino Rejón, powstałe ze 130-letnich krzewów: oferuje niepowtarzalne doświadczenie równowagi i wytworności. Winorośle o niskiej wydajności jak żadne inne odzwierciedlają ziemię, z której pochodzą.

Odkryj wina z winnicy Tridente w Fine Wine. To tu elegancka sztuka wina spotyka się z ekscytującą podróżą przez Kastylię i León.

Zakaz sprzedaży
Wino musujące Cantagrillos Brut
Wino białe Hiszpania 2021
59,00 750 ml
Wino Tridente Malvasia
Wino białe Wytrawne Hiszpania 2021
139,00 750 ml
Wegańskie
Wino Rejon
Wino czerwone Wytrawne Hiszpania 2019
249,00 750 ml
Wegańskie
Wino Gota de Arena Tempranillo
Wino czerwone Wytrawne Hiszpania 2020
49,00 750 ml
Wegańskie
Wino Tridente Prieto Picudo
Wino czerwone Wytrawne Hiszpania 2016
179,00 750 ml
Wegańskie
Wino Tridente Tempranillo
Wino czerwone Wytrawne Hiszpania 2019
95,00 750 ml
Wegańskie
Wino Entresuelos
Wino czerwone Wytrawne Hiszpania 2019
65,00 750 ml
Wegańskie
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu