Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Thompson's

Thompson's

Thompson's to unikalny projekt tworzenia mocnych alkoholi łączący francuskie i brytyjskie tradycje z eksperymentami, doskonale odebranymi w branżowych konkursach.

Autorem konceptu jest angielski gentelman Simon Thompson, który niczym przysłowiowa skorupka już za młodu przesiąkł ideą tworzenia wyjątkowych arcydzieł sztuki destylacyjnej. Anglik, który nie dość, że na ziemi francuskiej to jeszcze z sukcesem nie tylko tworzy wybitne trunki, ale też region Bordeaux zawdzięcza jego osobie uratowanie zamarłej tradycji destylacji. Znakiem rozpoznawczym Simone są fundamentalne wartości wyrażane w każdej kreowanej przez niego etykiecie: rzemieślnicza produkcja, bardzo krótkie, limitowane partie, niebywała jakość a przede wszystkim autentyczność par excellence.

Zakaz sprzedaży
Whisky Thompson's Single Malt Scotch 1996 Isle of Arran
Spirytusowe Whisky Wielka Brytania
699,00 700 ml
Brandy Thompson's Fine Bordeaux A.O.R. 1986
Spirytusowe Brandy Francja 1986
1 629,00 700 ml
Whisky Thompson's Blended Scotch Sauternes Finish
Spirytusowe Whisky Wielka Brytania
199,00 700 ml
Whisky Thompson's Blended Scotch Speyside
Spirytusowe Whisky Wielka Brytania
299,00 700 ml
Wódka Thompson's Grape Gift Pack
Spirytusowe Wódki i okowity Francja
179,00 700 ml
Gin Thompson's Grape Gift Pack
Spirytusowe Giny Francja
199,00 700 ml
Gin Thompson's du Sommelier by Andreas Larson
Spirytusowe Giny Francja
239,00 700 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu