Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Six Saints

Six Saints
Destylarnia Six Saints wytwarza ręcznie rum od 1937 roku. Położona jest na południu wyspy, w pobliżu stolicy St. George. Six Saints Rum nosi nazwę sześciu świętych parafii wyspy: Świętego Patryka, Świętego Marka, Świętego Jana, Świętego Andrzeja, Świętego Jerzego i Świętego Dawida.

Nieoficjalnie pobożni wyspiarze z Grenady już od ponad 200 lat wytwarzali tutaj rum. Six Saints to aktualnie trzecia generacja destylatorów i miejsce pracy dla 500 lokalnych rolników uprawiających trzcinę cukrową.

Praca i zaangażowanie pokoleń dały rezultat w postaci docenianego na świecie przez krytyków, lekkiego i złożonego rumu z delikatnymi nutami maślanych orzechów, owoców tropikalnych i wanilii. Tutejsze trunki dojrzewają w beczkach po Bourbonie.

Dla Six Saints ważna jest tradycja. W destylarni z szacunkiem podchodzi się do dawnych metod. Rumy wytwarzane są przy użyciu alembików kolumnowych ogrzewanych bezpośrednio ogniowo. To takie wyróżniki, które sprawiają, że Six Saints jest autentyczne w swoich deklaracjach o miłości do tradycji.

Zakaz sprzedaży
Rum Six Saints Hot & Spicy
Spirytusowe Rumy Wielka Brytania
350,00 700 ml
Rum Six Saints PX Finish Tin Pack
Spirytusowe Rumy Wielka Brytania
350,00 700 ml
Rum Six Saints
Spirytusowe Rumy Wielka Brytania
179,00 700 ml
Rum Six Saints Oloroso Finish Tin Pack
Spirytusowe Rumy Wielka Brytania
350,00 700 ml
Rum Six Saints Madeira Finish Tin Pack
Spirytusowe Rumy Wielka Brytania
350,00 700 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu