Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Siegbert Bimmerle

Siegbert Bimmerle
W słonecznym regionie Ortenau na południu Baden, będącym najcieplejszym i najbardziej słonecznym obszarem Niemiec, mieści się winnica Bimmerle słynąca z win o mocno wyczuwalnej mineralności. Otoczona górami i mająca dostęp do idealnych warunków naturalnych, oferuje wina najwyższej jakości, przy okazji racząc swoich gości widokiem unikatowych krajobrazów.

Marka Bimmerle, ugruntowana w tradycji i rodzinnej pasji, ma swoje korzenie sięgające 1936 roku. Założona przez Josefa Bimmerle, firma przechodziła z pokolenia na pokolenie, każdorazowo umacniając swoją pozycję na rynku winiarskim. Gerold, a następnie Siegbert Bimmerle, wprowadzili innowacje i zaawansowane techniki, które pozwoliły firmie ewoluować, zachowując jednocześnie szacunek dla tradycyjnych metod produkcji wina.

Siegbert Bimmerle, szczególnie, zasłynął z rewolucyjnego podejścia do produkcji win, stawiając jakość i nowatorstwo na pierwszym miejscu. Jego praca i poświęcenie przyczyniły się do tego, że winiarnia Bimmerle jest dziś jedną z najbardziej renomowanych w Niemczech, znaną z doskonałych win, które odzwierciedlają bogactwo lokalnego terroir.

Obecnie, z Benediktem Bimmerle na czele, firma kontynuuje swoją misję doskonalenia każdej butelki wina. Dążenie do perfekcji, poszanowanie tradycji oraz otwartość na innowacje, to wartości, które definiują markę Bimmerle, czyniąc ją wyjątkową w świecie winiarstwa. Firma ta nie tylko utrzymuje wysokie standardy, ale też stale przekracza oczekiwania miłośników wina, oferując produkty, które są synonimem jakości, smaku i autentyczności​​.

Zakaz sprzedaży
Wino Siegbert Bimmerle Spätburgunder trocken
Wino białe Wytrawne Niemcy 2018
89,00 750 ml
Wino Siegbert Bimmerle Grauer Burgunder Kabinett trocken
Wino białe Wytrawne Niemcy 2019
89,00 750 ml
Wino Siegbert Bimmerle Rivaner trocken
Wino białe Wytrawne Niemcy 2021
55,00 750 ml
Wino Siegbert Bimmerle Weisser Burgunder Kabinett trocken
Wino białe Wytrawne Niemcy 2021
89,00 750 ml
Wino Siegbert Bimmerle Riesling Kabinett feinherb
Wino białe Półwytrawne Niemcy 2020
89,00 750 ml
Wino Siegbert Bimmerle Riesling Kabinett trocken
Wino białe Wytrawne Niemcy 2020
89,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu