Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Seppeltsfield

Seppeltsfield
Seppeltsfield jest jedną z najbardziej znanych i cenionych winiarni w Australii, z siedzibą w sercu regionu Barossa Valley na południu kraju. Marka ta jest symbolem australijskiego dziedzictwa winiarskiego, znaną z produkcji wysokiej jakości win, w tym słynnych win wzmacnianych.

"...Seppeltsfield to wspaniałe miejsce i wspaniały przykład tego, czego można dokonać dzięki dobrze ukierunkowanemu przemysłowi i przedsiębiorczości. Często traktowane jest jako wzorzec dla Australii i zasługuje na ten tytuł, tym bardziej, że ze względu na ilość i jakość produkowanych win, mocnych alkoholi i octu nie ma sobie równych w Australazji…"

- Kapunda Herald, 3 listopada 1905


Historia Seppeltsfield sięga 1851 roku, kiedy to Joseph Seppelt, emigrant ze Śląska zakupił ziemię i założył winnicę. Od tamtej pory winiarnia stała się synonimem innowacji i doskonałości, przekraczając granice tradycyjnego winiarstwa.

Winiarnia Seppeltsfield wyróżnia się nie tylko winami. Jest to miejsce o bogatej historii, z pięknymi, zabytkowymi budynkami i ogrodami. Odwiedzający mogą zwiedzać historyczne piwnice, uczestniczyć w degustacjach i cieszyć się sztuką kulinarną w restauracjach na terenie winnicy.

Z zaangażowaniem w utrzymanie dziedzictwa, jednocześnie wprowadzając innowacje i zrównoważony rozwój, Seppeltsfield pozostaje ikoną australijskiego winiarstwa, kontynuując tradycję tworzenia wyjątkowych win, które są cenione na całym świecie.

Zakaz sprzedaży
Wino Seppeltsfield Great Terraced Vineyard Barossa Grenache
Wino czerwone Wytrawne Australia
219,00 750 ml
Wino Seppeltsfield ‘The Easting’ Barossa Shiraz
Wino czerwone Wytrawne Australia
219,00 750 ml
Wino Seppeltsfield ‘No. EC403’ Barossa Grenache, Shiraz
Wino czerwone Wytrawne Australia 2020
135,00 750 ml
Wino Seppeltsfield Barossa Shiraz
Wino czerwone Wytrawne Australia
99,00 750 ml
Wino Seppeltsfield Barossa Grenache
Wino czerwone Wytrawne Australia
99,00 750 ml
Wino Seppeltsfield Watervale Riesling
Wino białe Wytrawne Australia
99,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu