Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Sawanotsuru

Sawanotsuru
Sawanotsuru to znamienity producent sake, którego historia sięga aż 300 lat wstecz. Firma została założona w 1717 r. w Nada, regionie słynącym z produkcji sake w Japonii. Lata doświadczenia wydały owoce w postaci sake słynnych na cały świat.

Nada w Prefekturze Hyogo wyróżniają korzystne warunki klimatyczne i dostęp do odpowiednich rodzajów ryżu oraz wody. Uwarunkowania te sprzyjają produkcji wysokiej jakości sake. Sawanotsuru specjalizuje się w produkcji różnych rodzajów sake, mi.in. sake junmai, ginjo, daiginjo, cenionych za jakość i różnorodność smaków. Firma kładzie duży nacisk na tradycyjne metody produkcji. Proces wytwarzania sake jest skomplikowany i wymaga sprecyzowanych umiejętności i doświadczenia, dlatego Sawanotsuru bazuje na przekazywanej z pokolenia na pokolenie wiedzy rzemieślników.

Dzięki takiemu rygorystycznemu podejściu, produkty Sawanotsuru zdobyły wiele nagród i wyróżnień na arenie międzynarodowej.Nic dziwnego, ich smak i jakość zasługują na wyróżnienie. Co ważne, choć Sawanotsuru jest mocno związane z tradycją, firma dąży do dalszego rozwoju i eksportuje swoje produkty na rynki międzynarodowe. Tym samym promuje japońską kulturę picia sake na całym świecie.

Z całą pewnością Sawanotsuru można nazwać symbolem japońskiej jakości, tradycji i kunsztu wytwarzania sake.

Zakaz sprzedaży
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu