Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Ramon Canals

Ramon Canals
Ramon Canals to nie tylko winiarnie, ale także autorskie muzeum wina i cavy - jedyne prywatne muzeum wina w Katalonii. Gromadzi kolekcję ponad 4,5 tys. eksponatów z winnic, skatalogowanych i datowanych od IV w. p.n.e. do XX w.

Miquel Canals Ollé był pierwszym producentem win, które sprzedawane są obecnie pod marką Ramon Canals. Od samego początku rodzina Canals była związana z uprawą winnic. Początki jej winiarskiej działalności sięgają 1903 r. Początkowo zbierano owoce, które następnie przygotowywano, przekształcano w wino i sprzedawano w rodzinnym domu.

Od 1975 roku, kiedy oficjalnie założona została firma, Ramon Canals rozwinął działalność i przekształcił to miejsce w nowoczesną winnicę, która stawia na jakość wszystkich produktów, duże zaangażowanie w promocję i komunikację kultury wina.

Główna winiarnia Ramon Canals znajduje się w Castellví de Rosanes – małym miasteczku zlokalizowanym 30 km od Barcelony. Obecnie rodzina produkuje również wina w DO Montsant i DOQ Priorat – dwóch regionach, które zyskały uznanie i prestiż w ostatnich latach – a także DO Cava, DO Penedès. W sumie wino od Ramon Canals produkowane jest w 4 katalońskich regionach.

Wszystkie wina z winnic Ramon Canals pochodzą ze zrównoważonych winnic i z najwyższej jakości moszczu gronowego. Są poddawane rygorystycznym procedurom kontroli jakości. Przechowywane są w optymalnych warunkach, dzięki czemu zachowują swoje najlepsze właściwości i trafiają w ręce tych dystrybutorów, którzy potrafią docenić dbałość o proces produkcji.

Zakaz sprzedaży
Wino Ramon Canals Siana Terrer
Wino czerwone Hiszpania 2016
81,00 750 ml
Wino Ramon Canals Onna Xarello
Wino białe Hiszpania 2021
69,00 750 ml
Organiczne
Wino Ramon Canals Onna Negre Ecologic
Wino czerwone Hiszpania 2021
69,00 750 ml
Organiczne
Cava Marta Joia Reserva Organic
Wino białe Hiszpania 2019
71,00 750 ml
Organiczne
Cava Marta Passio Reserva Brut
Wino różowe Hiszpania 2019
69,00 750 ml
Organiczne
Cava Marta Reserva Brut
Wino białe Wytrawne Hiszpania 2019
60,00 750 ml
Cava Duran Gran Reserva
Wino białe Wytrawne Hiszpania 2017
78,00 750 ml
Cava Duran Gran Reserva Barrica
Wino białe Wytrawne Hiszpania 2014
112,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu