Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Podole Wielkie

gorzelnia podole wielkie
Podole Wielkie to gorzelnia z blisko 180-letnia historią, która praktycznie nieprzerwanie produkuje alkohol. Jako pierwsza w Polsce tworzy wódki i okowity w myśli idei „od pola do butelki” czyli tylko z własnych upraw i najwyższej jakości wyselekcjonowanych ziemniaków oraz zbóż takich jak żyto, pszenica i jęczmień.

Wódki z Podola Wielkiego powstają na przekór trendom neutralnych, bez aromatycznych trunków. Przez wzgląd na dodatek destylatu z okowit mają fantastyczny charakter, bardzo wyczuwalny smak i delikatny aromat, w zależności od użytego surowca. Tworzą idealny pomost między wódkami, a okowitami.

Podole Wielkie to gorzelnia z blisko 180-letnia historią, która praktycznie nieprzerwanie produkuje alkohol. Jako pierwsza w Polsce tworzy wódki i okowity w myśli idei „od pola do butelki” czyli tylko z własnych upraw i najwyższej jakości wyselekcjonowanych ziemniaków oraz zbóż takich jak żyto, pszenica i jęczmień. Okowity to historyczne polskie destylaty oddające pełny charakter surowca użytego do ich wyprodukowania co daje niesamowicie intensywny aromat idealnie komponujący się ze smakiem. Okowity z Podola Wielkiego powstają w filozofii „od pola do butelki”, a do tego są rocznikowane sprawiając, że nie tylko surowiec, ale również pogoda i odmiana konkretnych zbóż lub ziemniaków ma duży wpływ na to co znajduje się w butelce.

Zakaz sprzedaży
Płynny rzepak
Oliwy i oleje Polska
43,00 500 ml
Okowita Ziemniak Podole Wielkie
Spirytusowe Wódki i okowity Polska
189,00 700 ml
Okowita Żyto Podole Wielkie
Spirytusowe Wódki i okowity Polska
179,00 700 ml
Okowita Jęczmień Podole Wielkie
Spirytusowe Wódki i okowity Polska
179,00 700 ml
Wódka Ziemniaczana Podole Wielkie
Spirytusowe Wódki i okowity Polska
149,00 700 ml
Okowita Pszenica Podole Wielkie
Spirytusowe Wódki i okowity Polska
179,00 700 ml
Wódka Żytnia Podole Wielkie
Spirytusowe Wódki i okowity Polska
139,00 700 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu