Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Planeta

Planeta to nie tylko marka, to podróż po malowniczej Sycylii, która przenosi w świat wyjątkowych win i oliwy z oliwek produkowanych w pięciu różnych regionach - Menfi, Vittoria, Noto, Etna, Milazzo, spośród których każdy charakteryzuje się unikalnym krajobrazem i tradycjami. Zakorzeniona w dziedzictwie 17 pokoleń, Planeta włącza praktyki zrównoważonego rozwoju pod egidą 'Planeta Terra', co podkreśla jej zaangażowanie w etyczną produkcję, ochronę środowiska oraz działania na rzecz wspierania kultury regionu.

 

Zakaz sprzedaży
Wino Planeta Chardonnay
Wino białe Wytrawne Włochy 2022
187,00 750 ml
Wino Planeta Alastro
Wino białe Wytrawne Włochy 2022
89,00 750 ml
Wino Planeta La Segreta Bianco
Wino białe Wytrawne Włochy 2020
59,00 750 ml
Wino Planeta La Segreta Rosso
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2019
59,00 750 ml
Wino Planeta Santa Cecilia
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2020
169,00 750 ml
Wino Planeta Maroccoli Syrah
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2019
149,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu