Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Niederegger

Niederegger
Niederegger to synonim jakości i tradycji, co znajduje odzwierciedlenie w bogatej historii marki uznawanej dziś za prawdziwe marcepanowe imperium. 

Niederegger to renomowana niemiecka marka specjalizująca się w produkcji marcepanu. Założona w 1806 roku przez Johanna Georga Niedereggera w Lubece, firma szybko zyskała międzynarodową sławę dzięki swoim wysokiej jakości produktom. Marcepan Niederegger jest uważany za jeden z najlepszych na świecie, co jest rezultatem wykorzystywania tradycyjnych metod produkcji i wysokiej zawartości migdałów w produktach.

Charakterystyczne dla marcepanu Niederegger jest to, że stosuje się w nim wyłącznie naturalne składniki, bez dodatku dodatkowych aromatów czy konserwantów. Firma jest znana z bardzo restrykcyjnego podejścia do jakości i do tworzenia swoich produktów wybiera jedynie starannie wyselekcjonowane migdały.

Niederegger produkuje szeroką gamę produktów, nie tylko tradycyjne bloki marcepanu, ale także pralinki, ciasta, a nawet kawę i herbatę aromatyzowaną marcepanem. Firma utrzymuje silną tożsamość marki, a jej produkty są często uważane za idealne na prezenty, szczególnie w okresie świątecznym.

Siedziba firmy, Café Niederegger w Lubece, jest popularną atrakcją turystyczną, oferującą nie tylko możliwość zakupu produktów marki, ale także doświadczenie kulinarnych tradycji związanych z marcepanem, w tym szeroką gamę ciast i deserów na bazie marcepanu.

Zakaz sprzedaży
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu