Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Nalewki Szlacheckie

Nalewki Szlacheckie
Misją Nalewek Szlacheckich jest przywrócenie miejsca tradycyjnych alkoholi na polskich stołach.  Posiłkując się tradycją rodzinną z Kresów, nalewki wyrabiane są ręcznie, w niewielkich limitowanych ilościach, wyłącznie z naturalnych, starannie wyselekcjonowanych składników.

Właściciele przywracają zapomniane smaki staropolskich owoców, z których nasi pradziadowie wytwarzali wykwintne trunki, takie jak dereń jadalny, tarnina, pigwowiec, rokitnik.

Nalewki szlacheckie są wyrabiane ręcznie, domowym sposobem, tak, jak dawniej we dworkach szlacheckich, bez przyspieszania procesu maceracji. Składają się tylko z naturalnych składników: alkoholu, owoców, cukru, miodu i przypraw. Powolne dojrzewanie nalewek pozwala wydobyć z owoców najcenniejsze walory smakowe i zapachowe.

Nalewki były doceniane i nagradzane na różnych konkursach. Pigwówka została uznana w 2015 roku za najlepszą polską nalewkę XXV-lecia i otrzymała tytuł Grand Champion Polonia.

Zakaz sprzedaży
Nalewki Szlacheckie - Mirabelkówka
Spirytusowe Nalewki Polska
89,00 500 ml
Nalewki Szlacheckie - Pigwówka
Spirytusowe Nalewki Polska
89,00 500 ml
Nalewki Szlacheckie - Malinówka
Spirytusowe Nalewki Polska
89,00 500 ml
Nalewki Szlacheckie - Tarninówka
Spirytusowe Nalewki Polska
89,00 500 ml
Nalewki Szlacheckie - Smorodina
Spirytusowe Nalewki Polska
89,00 500 ml
Nalewki Szlacheckie - Dereniówka
Spirytusowe Nalewki Polska
89,00 500 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu