Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Nakata

Nakata
Nakata Foods to marka z długą i bogatą historią, założona w 1897 roku przez rodzinę Nakata, której pasją było (i wciąż jest!) tworzenie wysokiej jakości produktów bazujących na śliwce ume.

Na przestrzeni ostatnich 120 lat, Nakata Foods nieustannie rozwijała i udoskonalała produkcję tradycyjnych japońskich produktów opartych na śliwce ume, wykorzystywanej ze względu na swoje właściwości zdrowotne od czasów okresu Nara, czyli od około 1300 lat.  W trakcie jej obróbki firma stosuje rzemieślnicze metody obejmujące ręczne zbieranie, mycie, solenie, suszenie, sortowanie i pakowanie śliwek. Etyka pracy zaowocowała tytułem ume shokunin  - mistrzowie w dziedzinie produkcji ume.  

Zakaz sprzedaży
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu