Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Miodosytnia Imbiorowicz

Miodosytnia Imbiorowicz
Jesteśmy parą pszczelarzy, którzy postanowili spełnić swoje marzenie o produkcji miodów pitnych. Każdy nasz produkt znamy od momentu zaniesienia miodu przez pszczołę do ula, aż do butelkowania gotowego produktu. Staramy się odmienić wizerunek tego trunku, przybliżyć go naszym Klientom prezentując nowofalowe smaki ubrane w nieszablonowe butelki i etykiety.
Zakaz sprzedaży
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu