Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Manufaktura Czekolady

Manufaktura Czekolady
Znacie smak prawdziwej czekolady? Rękodzielnicy z Manufaktury Czekolady nie tylko go znają, ale dosłownie wytwarzają od podstaw. Dowiedz się więcej o tym, jak ręczna produkcja czekolady może stać się magiczną podróżą przez zmysły.

Manufaktura Czekolady od samych swoich początków trzyma się tradycji. Każda tabliczka jest małym arcydziełem wytwarzanym ręcznie – tak jak przed laty. Tu czekolada nie powstaje w tonach na taśmie produkcyjnej, ale w ograniczonych partiach, dzięki czemu każda tabliczka jest wyjątkowa.

Historia Manufaktury Czekolady zaczęła się od marzeń o czymś więcej niż tylko kolejnej czekoladzie na półce. Założyciele marki nie chcieli ukryć smaku prawdziwej czekolady pod falą sztucznych dodatków. Postawili na jakość: najlepsze ziarna kakaowca, które przekształcane są w miazgę, a następnie mieszane z wyselekcjonowanymi składnikami. Dla Manufaktury Czekolady to nie jest zwyczajny proces produkcji – to prawdziwa sztuka.

Rękodzielnicy z Manufaktury Czekolady nie boją się eksperymentować. Tabliczki czekolady z solą morską, imbirem czy mlekiem i wanilią, a także listki z truskawkami, malinami, migdałami... To wybór dla tych, którzy w czekoladzie szukają znacznie więcej niż uczucia przyjemności.

Zakaz sprzedaży
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu