Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

La Cantina dei Feudi

La Cantina dei Feudi
Winnica La Cantina dei Feudi jest dumna ze swojej bogatej historii, sięgającej korzeniami głęboko w kulturowe i winiarskie dziedzictwo Włoch. To miejsce, gdzie każdy kieliszek wina jest pełen wspomnień przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Położenie Winnicy La Cantina dei Feudi w otoczeniu włoskich winnic gwarantuje wyjątkowe warunki klimatyczne i terroir. Słońce tej śródziemnomorskiej krainy i różnorodność jej gleb, nadają winom niepowtarzalny charakter. Winorośle zlokalizowane są na stokach wzgórz, dzięki czemu wykorzystują pełnię naturalnego potencjału otoczenia.

La Cantina dei Feudi to miejsce, gdzie różnorodność odmian winogron spotyka się z tradycją produkcji wina. Znajdują się tu zarówno wyrafinowane białe wina, jak i pełne ciała czerwienie. Zamiłowanie La Cantina dei Feudi do tej różnorodności winogron, pozwala tworzyć wina w całej gamie smaków i aromatów.

Podejście La Cantina dei Feudi do produkcji opiera się na sprawdzonych metodach, ale też innowacjach. Dzięki temu powstają tu wina, które nie tylko oddają hołd dziedzictwu, ale także wnoszą powiew nowoczesności do każdej etykiety. Co ciekawe, w La Cantina dei Feudi organizowane są również degustacje i inne wydarzenia winiarskie.

Zakaz sprzedaży
Wino La Cantina dei Feudi Nero d'Avola DOC
Wino czerwone Wytrawne Włochy
37,00
Wino Campi Reali Bianco Semi Sweet
Wino białe Wytrawne Włochy
27,00 750 ml
Wino Campi Reali Rosso Semi Sweet
Wino czerwone Wytrawne Włochy
27,00 750 ml
Wino La Cantina dei Feudi Primitivo Puglia IGP
Wino czerwone Wytrawne Włochy
43,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu