Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Krupiec

Krupiec
Dla rodziny Krupiec pszczelarstwo stało się źródłem nie tylko pasji, lecz również fascynacji. Mała rodzinna pasieka rozwija się z pokolenia na pokolenie, stając się coraz większą i bardziej nowoczesną firmą.

Dzisiaj w ofercie Krupiec znajdują się nie tylko tradycyjne miody kwiatowe, ale także kreatywne kompozycje, takie jak owoce w miodzie, herbaty, syropy czy orzechy. Każdy produkt jest starannie wykonany z dbałością o jakość, a estetyczny wygląd sprawia, że słoiki z miodami Krupiec będą również eleganckim prezentem dla najbliższych.

Zakaz sprzedaży
Wiśnie w miodzie Krupiec
Owoce, warzywa apertyzowane Polska
28,00
Miód lipowy Krupiec
Miód Polska
21,00
Czekolada mleczna z truskawkami Krupiec
Czekolada Czekolada Polska
23,00
Cytrynka do herbaty z miodem Krupiec
Owoce, warzywa apertyzowane Polska
17,00
Płatki róży w miodzie Krupiec
Owoce, warzywa apertyzowane Polska
28,00
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu