Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Krosno

Krosno

Marka Krosno od 100 lat łączy w sobie oryginalne wzornictwo, kunszt wykonania i najnowsze osiągnięcia technologiczne. Najwyższa jakość wyrobów i nieskazitelna przejrzystość masy szklanej osiągana jest dzięki wypracowanej i doskonalonej przez lata metodzie produkcji oraz recepturze używanych składników.

Przez prawie wiek, techniki hutników pracującym dla Krosna były ciągle doskonalone, co sprawiło, że marka osiągnęła perfekcję w sztuce tworzenia szkła. Potwierdzeniem jest ilość krajów, do których eksportowane są jej produkty. Od lat Krosno cieszy nie niesłabnącą renomą na całym świecie, dlatego cieszymy się mogąc oferować kieliszki tej marki również Klientom Fine Wine.

Zakaz sprzedaży
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu