Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Grayson Cellars

Grayson Cellars
Grayson Cellars to rodzinna firma założona przez Mike'a i Kathleen Mike O'Connell, którą prowadzą przy wsparciu swoich dwóch synów. Właściciele przez lata zdobywali doświadczenie, pracując w Napa Valley, a obecnie wykorzystują je przy tworzeniu swoich autorskich kompozycji.

O swoim projekcie mówią tak:

Kiedy zakładaliśmy Grayson Cellars, poprosiliśmy naszego winemakera, aby wyszukał najlepsze winogrona w całej Kalifornii. Następnie wyprodukowaliśmy kilka małych partii ręcznie robionych win i każdej z nich nadaliśmy numer. Obecnie nasze wina można znaleźć w czołowych niezależnych sklepach i restauracjach w całych Stanach Zjednoczonych oraz w 35 krajach na całym świecie. Zazwyczaj skupiamy się na rodzinnych restauracjach i detalistach, a nie na dużych sieciach, gdzie dominują masowo reklamowane, ogromne marki. Przez 20 lat z rzędu Grayson otrzymywał oceny Best Buy od czołowych krytyków winiarskich. Wierzymy w konsekwentne dostarczanie konsumentom win o świetnej wartości rok po roku.

Za proces produkcji win odpowiada tu Larry Levin, jeden z najbardziej doświadczonych winiarzy w Napa Valley. Po ukończeniu studiów enologicznych na UC Davis, Larry spędził siedemnaście lat w Dry Creek Vineyard, gdzie tworzył wina bazujące aż na 15 odmianach. Od tego czasu pracował w Nowej Zelandii, Chile i Australii, produkując wina w różnych przedziałach cenowych i stylach. Obecnie doradza winiarniom w dystryktach Stag’s Leap i Oakville w Napa i Sonoma.

Zakaz sprzedaży
Wino Grayson Cellars Zinfandel
Wino czerwone Wytrawne Stany Zjednoczone 2021
79,00 750 ml
Wino Grayson Cellars Cabernet Sauvignon
Wino czerwone Wytrawne Stany Zjednoczone 2022
79,00 750 ml
Nowość
Wino Grayson Cellars Chardonnay
Wino białe Wytrawne Stany Zjednoczone 2022
79,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu