Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Frankland Estate

Frankland Estate
Frankland Estate - tu przyroda i sztuka wina łączą się w doskonałej harmonii. Australijska winiarnia to ukoronowanie pasji, tradycji i troski o środowisko, której właściciele hołdują od dwóch pokoleń. 

W Frankland Estate wierzymy, że wino to nie tylko napój, ale prawdziwa historia i przygoda w każdym kieliszku. Chcemy Cię zaprosić do odkrycia naszych win i podzielenia się z Tobą naszą pasją i miłością do tego, co robimy.

Frankland Estate została założona w 1988 roku przez Barrie Smitha i Judi Cullam. Winnica położona jest głęboko w sercu najbardziej odizolowanego regionu winiarskiego Australii Zachodniej. Znajduje się 330 km na południe od Perth, 250 km na wschód od rzeki Margaret i około 50 km w głąb lądu od dzikiego i malowniczego wybrzeża Great Southern. Ze względu na swoje surowe położenie została nazwana Isolation Ridge. Obecnie za jej sterami stoi drugie pokolenie rodziny Smith - rodzeństwo Hunter i Elizabeth, której  mąż Brian Kent od 2010 roku pełni rolę głównego winemakera.

To miejsce obdarzone wyjątkowymi warunkami klimatycznymi i glebowymi, które pozwalają na uprawę winorośli najwyższej jakości. Właściciele podchodzą do wina z pasją na każdym etapie produkcji.

Portfolio Frankland Estate win obejmuje szeroki zakres różnych odmian, od znakomitych shiraz po delikatne rieslingi i inne odmiany charakterystyczne dla tego regionu winiarskiego. Tworzone tu wino jest wyrazem troski o każdy szczegół - od wyboru winorośli po staranny proces winifikacji, aż po butelkowanie. Winnice zarządzane są z poszanowaniem ekosystemów, a sama produkcja opiera się na zasadach zrównoważonej uprawy.

Zakaz sprzedaży
Wino Frankland Estate Shiraz
Wino czerwone Wytrawne Australia
99,00 750 ml
Wino Frankland Estate Riesling
Wino białe Wytrawne Australia
99,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu