Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Douglas Green

Douglas Green
Odkąd w 1942 r. wyprodukowano pierwszą butelkę wina Douglas Green, osobisty charakter i niepowtarzalna intuicja tutejszych utalentowanych winiarzy sprawiła, że wina od Douglas Green utrzymują się w czołówce niezwykle konkurencyjnego rynku win w Republice Południowej Afryki.

Winnica Douglas Green eksportuje swoje wina do 50 krajów na całym świecie. Można powiedzieć, że jest wizytówką tego wyjątkowego terroir i rzadkich talentów ludzi pracujących na ten sukces.

Jak to się stało, że Douglas Green odniosła taki sukces? Przełomem było odkrycie, że winogrona z różnorodnych winnic Western Cape należy łączyć, aby wyrazić najlepsze cechy każdego regionu. Doprowadziło to do rozwoju tego miejsca. Douglas Green – jako winiarz, hodowca winorośli i przedsiębiorca, utorował drogę do tworzenia win niezwykle charakterystycznych. Do dziś jego szeroka wiedza na temat winnic, techniczne umiejętności winiarskie i zrozumienie pragnień klientów są czystą inspiracją! Po 75 latach Douglas Green pozostaje w czołówce innowacyjnych producentów win – a to dzięki założycielowi winnicy, który miał odwagę przekraczać granice i sięgać po to co inne, nieznane.

W Douglas Green wierzy się, że produkcja wina to po części nauka, po części alchemia, że w procesie wydobywania smaków z winogron, obok serii niezbędnych kroków, otwiera się magiczne wejścia do krainy aromatów. Douglas Green tworzy wyjątkowe wina lifestylowe, które spełniają wymagania lokalnych i międzynarodowych rynków. Nadrzędnym celem w procesie ich tworzenia jest kreowanie wyraźnie świeżych, owocowych trunków. Douglas Green jest z nich znany na całym świecie!

Zakaz sprzedaży
Wino Douglas Green Cinsaut Pinotage
Wino czerwone Wytrawne Republika Południowej Afryki 2022
38,00 750 ml
Wino Douglas Green Shiraz
Wino czerwone Wytrawne Republika Południowej Afryki 2021
38,00 750 ml
Wino Douglas Green Chenin Blanc
Wino białe Wytrawne Republika Południowej Afryki 2022
38,00 750 ml
Wino Douglas Green Sauvignon Blanc
Wino białe Wytrawne Republika Południowej Afryki 2022
38,00 750 ml
Wino Douglas Green Pinotage
Wino czerwone Wytrawne Republika Południowej Afryki 2022
38,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu