Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Cloud Break

Cloud Break
Kalifornijska, niemal idealna, kombinacja długich ciepłych dni i chłodnych wieczorów pomaga w produkcji wspaniałych win o dojrzałym, skoncentrowanym smaku, bogatej teksturze i długim finiszu. Idąc tym tropem, Cloud Break to zapowiedź podróży, której kolejne etapy znajdują swoje odbicie się w towarzyszących jej kieliszkach.

Cloud Break celebruje ekscytujące przejście od dni nasączonych deszczem do świtu nowego rocznika, ucieleśniając esencję odnowy i oczekiwania  zaklętą w każdej butelce.

Gdy chmury się rozstępują i pojawia się słońce, przyjmujemy obietnicę świeżych początków i nieograniczony potencjału naszych winnic. Od ostatnich zimowych deszczy do kwitnienia wiosennych winorośli, nic nie jest tak ekscytujące jak cykl winnicy i obietnica nowego wina.

Za sukcesem marki niewątpliwie stoi główny winemaker Steven Decosta. Kieruje on zespołem utalentowanych młodych winiarzy, którzy skupiają się na tworzeniu win o charakterze pochodzącym z najlepszych apelacji i owoców. Pracując nad zapewnieniem najwyższego poziomu standardów produkcji wina, nadzoruje również badania i rozwój oraz odpowiada za wdrożenia nowych technologii w winnicy. Steven korzysta ze swojej wiedzy z zakresu chemii i mikrobiologii, aby tworzyć wina z naciskiem na aromaty i smaki, które będą cieszyć konsumentów. Uzyskał tytuł licencjata nauk enologii na California State Fresno.

Zakaz sprzedaży
Wino Cloud Break Cabernet Sauvignon
Wino czerwone Wytrawne Stany Zjednoczone 2021
55,00 750 ml
Wino Cloud Break Pinot Noir
Wino czerwone Wytrawne Stany Zjednoczone 2021
55,00 750 ml
Wino Cloud Break Petite Sirah
Wino czerwone Wytrawne Stany Zjednoczone 2021
55,00 750 ml
Wino Cloud Break Zinfandel
Wino czerwone Wytrawne Stany Zjednoczone 2021
55,00 750 ml
Wino Cloud Break Barrel Fermented Chardonnay
Wino białe Wytrawne Stany Zjednoczone 2022
55,00 750 ml
Nowość
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu