Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Champagne Serveaux Fils

Champagne Serveaux Fils
Zamieszkali w Passy sur Marne, w sercu Doliny Marny, Martine i Pascal Serveaux, wspierani przez swoje dzieci Elodie, Nicolasa i Hugo tworzą szampana, który cieszy się szacunkiem na całym świecie.

Champagne Serveaux Fils to historia rodzinna sięgająca lat 50. XX wieku, kiedy to Georges Serveaux rozpoczął swoją przygodę z winiarstwem.Także dziś jego potomkowie z pasją uprawiają naturalne bogactwa swojego 15-hektarowego terroir, na którym hodują trzy szampańskie szczepy winorośli: pinot meunier, pinot noir i chardonnay. Jako prawdziwi pionierzy, członkowie rodziny Serveaux postawili sobie za cel propagowanie odmiany pinot meunier, która jeszcze kilka lat temu nie cieszyła się zbytnim uznaniem. 

Dzięki unikalnemu terroir, ich produkty odzwierciedlają bogactwo i różnorodność regionu, stanowiąc wyraz rzemiosła winiarskiego

Z szacunkiem dla środowiska, w rytmie pór roku, każdy krzew winorośli otoczony jest opieką, co przekłada się na najwyższej jakości trunki. 

Zakaz sprzedaży
Champagne Serveaux Fils Grand Vintage 2008 Extra Brut
Champagne białe Wytrawne Francja 2008
279,00 750 ml
Champagne Serveaux Fils Meunier d'Antan Extra Brut
Champagne białe Wytrawne Francja
314,00 750 ml
Champagne Serveaux Fils Rose de Saignee Extra Brut
Champagne różowe Wytrawne Francja
356,00 750 ml
Champagne Serveaux Fils Raisins Noirs Extra Brut
Champagne białe Wytrawne Francja
223,00 750 ml
Champagne Serveaux Fils Pur Meunier Brut
Champagne białe Wytrawne Francja
209,00 750 ml
Champagne Serveaux Fils Carte Noire Brut
Champagne białe Wytrawne Francja
181,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu