Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Carl Graff

Carl Graff
Winnica Carl Graff może poszczycić się długą i szlachetną historią. Założona z pasji do wina i zamiłowania do tradycji, winnica rozwija się, adaptując jednocześnie do nowoczesnych standardów produkcji wina.

Położenie winnicy w malowniczym regionie nad Mozelą sprawia, że tutejsze winogrona doskonale dojrzewają, korzystając z ciepłego i umiarkowanego klimatu. Winnice rozmieszczone są na stokach wzgórz, gdzie różnorodność gleb nadaje winom niepowtarzalny charakter. To właśnie terroir, wsparte doświadczeniem winiarzy, nadaje winom Carl Graff jakość i nutę wyjątkowości.

W ofercie Winnicy Carl Graff znajduje się szeroki wybór trunków – od świeżych i owocowych bieli po pełne charakteru czerwienie. Stawia się tu na różnorodność odmian winogron, starannie dobierając je tak, aby tworzyły unikalne i intrygujące kompozycje smakowe.

W Carl Graff czuć zanurzenie w tradycji, a jednocześnie silną inspirację trendami winiarskim. Carl Graff skrupulatnie troszczy się o każdy etap produkcji wina, łącząc sprawdzone metody z innowacjami. Organizowane są tu warsztaty winiarskie, dzięki którym pasjonaci wina mogą jeszcze lepiej poznać to inspirujące miejsce.

Zakaz sprzedaży
Wino Carl Graff Riesling Trocken
Wino białe Wytrawne Niemcy
49,00 750 ml
Wino Carl Graff Riesling Spatlese
Wino białe Słodkie Niemcy
49,00 750 ml
Wino Carl Graff Riesling Kabinett
Wino białe Półsłodkie Niemcy
47,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu