Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Cantine di Gioia

Kraina Apulii, gdzie znajduje się Cantine di Gioia, to miejsce niezwykle piękne. Morze, plaża, smaki i aromaty – wszystko to, co cenne i potrzebne dla pełni szczęścia.
Wina z winnicy Cantine di Gioia narodziły się ze spotkania tradycji, badań i pasji. Są wiernym wyrazem terytorium Apulii.

Skrupulatna dbałość o szczegóły i wyselekcjonowane plony to przepis gwarantujący uzyskanie win o doskonałej jakości, które swoją autentyczną esencją wyrażają miłość do tego niezwykłego regionu.

Cantine di Gioia tworzy również doskonałą oliwę z oliwek Extra Virgina, uzyskiwaną tradycyjną metodą na zimno, aby nie zmieniać niepowtarzalnych smaków ziemi Apulii. Kult tradycji i koncentracja na innowacjach sprawiają, że zarówno wina, jak i oliwa z Cantine di Gioia reprezentują to, co najlepsze w Apulii.

Zakaz sprzedaży
Wino Cantine di Gioia Granato Primitivo
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2017
119,00 750 ml
Wino Cantine di Gioia Robinus Primitivo
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2018
91,00 750 ml
Wino Cantine di Gioia Iolite Negroamaro
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2016
99,00 750 ml
Wino Cantine di Gioia Heliodor Moscatello
Wino białe Wytrawne Włochy 2020
105,00 750 ml
Wino Cantine di Gioia Ametista Primitivo Rosato
Wino różowe Wytrawne Włochy 2021
99,00 750 ml
Wino Cantine di Gioia Diamante Primitivo Riserva
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2013
215,00 750 ml
Wino Cantine di Gioia Zaffiro Fiano
Wino białe Wytrawne Włochy 2020
95,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu