Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Cantine Borga

Cantine Borga

Czterech członków rodziny, jedna wizja współczesnych win, wprowadzających Wenecję Euganejską w nową erę.

Cantine Borga to młoda i dynamiczna włoska rodzina win, tworzona już od czterech pokoleń. Jej początki w Marca Trevigiana sięgają 1940 roku. Lata doświadczenia nauczyły właścicieli Cantine Borga, że najlepsze wina powstają, gdy tradycja i winiarska wiedza łączą się z eksperymentowaniem, dlatego ich wina zawsze wybiegały nieco w przyszłość, tworząc nową generację trunków.

Aktualnie Cantine Borga zarządzana jest przez czterech młodych ludzi – kuzynostwo – nadając międzynarodowym klasykom, takim jak sauvignon czy prosecco oraz winom powstałym na bazie rodzimych winogron, Manzoni Bianco i Raboso, nieco twistu. W winach wyczuwa się moc emocji, czegoś charakterystycznego tylko dla trunków z tego miejsca. Z uprawianych tu rodzimych winorośli veneto powstają wina ze świeżym powiewem i nową historią, którą właściciele z zaangażowaniem opowiadają i promują na świecie.

Borga znana jest także ze swojej niezawodnej winiarskiej intuicji. Filozofia tego miejsca zakłada używanie rąk do zrozumienia natury, komunikowanie się bez mówienia i przekazywania energii poprzez moc wina. Dzięki temu tutejsze wina posiadają – tak, jak właściciele Borga – swój własny, indywidualny charakter.

Zakaz sprzedaży
Wino Cantine Borga Sauvignon Trevenezie
Wino białe Wytrawne Włochy 2021
39,00 750 ml
Wegańskie
Wino Cantine Borga Pinot Grigio BIB
Wino białe Wytrawne Włochy 2020
149,00 5l
Wegańskie
Wino Cantine Borga Merlot BIB
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2022
119,00 5l
Wino Cantine Borga Bianco BIB
Wino białe Wytrawne Włochy 2020
119,00 5l
Wino Cantine Borga Verduzzo BIB
Wino białe Wytrawne Włochy 2020
129,00 5l
Wino Cantine Borga Merlot
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2021
39,00 750 ml
Wino Cantine Borga Pinot Grigio delle Venezie
Wino białe Wytrawne Włochy 2021
39,00 750 ml
Wegańskie
Wino Cantine Borga Malbec
Wino czerwone Wytrawne Włochy 2020
39,00 750 ml
Wegańskie
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu