Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Cantina Tramin

Cantina Tramin to przeszło 300 zrzeszonych w niej rodzinnych winnic, które pod wodzą głównego enologa Williego Sturza, okrzykniętego we Włoszech winiarzem roku 2004, produkują wina o wysokiej jakości.

Dla wielu z nich to zajęcie dodatkowe, ale wiele uwagi poświęcają plantatorzy swym winoroślom, choćby ze względu na to, że często zasadzone zostały przez ich przodków, a ciągłość historyczna w tym regionie ma bardzo duże znaczenie. Niewielkie rodzinne winnice , rozciągające się w sumie na obszarze 245 ha to małe ojczyzny każdego z winiarzy. Samodzielnie słabi ekonomicznie nie mogliby sobie pozwolić na tak profesjonalny sprzęt jakim dysponuje Cantina Tramin a zwłaszcza na taką winiarnię. Nowoczesny, odważny budynek pośrodku winnic, zaprojektowany przez znanego architekta Tscholl Wernera wpisuje się w krajobraz doliny. Grawitacyjny system transportu wina zmniejsza do niezbędnego minimum ingerencję w dzieło tworzenia wina. Zachęcamy do win z tego wspaniałego miejsca. Od win pachnących górskim wiatrem i rozgwieżdżoną nocą w stylu pinot grigio czy müller thurgau poprzez wina pełne i jędrne jak chardonnay do aromatycznej ekspresji w wykonaniu gewurztraminera czy sauvignon blanc.

Zakaz sprzedaży
Wino Cantina Tramin Gewurztraminer
Wino białe Wytrawne Włochy 2021
109,00 750 ml
Wino Cantina Tramin Pinot Grigio
Wino białe Wytrawne Włochy 2019
95,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu