Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Breslauer

Breslauer
Breslauer to marka stworzona dla wszystkich tych, którzy szukają wyjątkowo esencjonalnych ginów. Oryginalne bukiety, esencjonalność, którą oferuje każda butelka Breslauer Gin to efekt wydłużonego procesu maceracji bardzo dużej ilości ziół, przypraw i owoców. Takie działania stanowią jedyny sposób infuzji aromatów i smaków.

Breslauer Gin wyróżnia się na tle innych dostępnych na polskim rynku ginów tym, że nie jest tworzony zachowawczo, na bazie brytyjskich, tradycyjnych receptur, z tych samych składników, dających podobny, niewyróżniający się smak. Wszystkie propozycje Breslauer Gin, ze względu na niekonserwatywne podejście w doborze botaników, da się odróżnić już po zapachu. Dzięki temu alkohole Breslauer Gin są wyjątkowe, zyskują wielu oddanych klientów, ponieważ ich smaki są interesujące, intrygujące, trudne do odtworzenia – po prostu oryginalne.

Breslauer Gin to tylko naturalne składniki najwyższej jakości. Wszystkie przyprawy, zioła i owoce, które mogą pochodzić z Polski pochodzą od lokalnych dostawców. Jałowiec stanowiący bazę dla wszystkich kompozycji pochodzi z obszarów Puszczy Białowieskiej.

Choć charakter produkcji jest nadal kraftowy, przeskalowanie założeń pozwala na wytwarzanie tysięcy butelek miesięcznie. Dzięki własnej destylarni, Breslauer Gin ma pełną kontrolę nad produkcją. W Breslauer Gin celowo pomijany jest też proces filtrowania na zimno, co sprawia, że powstałe tu trunki są wyjątkowo aromatyczne i dają więcej przyjemności podczas degustacji.

Breslauer Gin może się pochwalić pięknymi, dopracowanymi etykietami nawiązującymi do historii Wrocławia i alchemicznych receptur, a także obecnością na półkach najlepszych cocktail barów, restauracji i hoteli w Polsce.

Zakaz sprzedaży
Wódka wiśniowa Ta z Jamnikiem
Spirytusowe Wódki i okowity Polska
80,00 700 ml
Nowość
Wódka jabłkowa Ta z Jamnikiem
Spirytusowe Wódki i okowity Polska
80,00
Wódka jagodowa Ta z Jamnikiem
Spirytusowe Wódki i okowity Polska
80,00 700 ml
Wódka czysta Ta z Jamnikiem
Spirytusowe Wódki i okowity Polska
80,00 700 ml
Gin Breslauer Classic
Spirytusowe Giny Polska
159,00 500 ml
Gin Breslauer Summer
Spirytusowe Giny Polska
179,00 500 ml
Nowość
Gin Breslauer Winter
Spirytusowe Giny Polska
179,00 500 ml
Gin Breslauer Lemongrass
Spirytusowe Giny Polska
159,00 500 ml
Gin Breslauer Curacao
Spirytusowe Giny Polska
159,00 500 ml
Gin Breslauer Smokey
Spirytusowe Giny Polska
159,00 500 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu