Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Booster Wine Group

Booster Wine Group powstała w 2019 roku z połączenia kilku rodzinnych winnic. Jednym z głównych filarów Booster Wine Group jest intuicja. To dzięki niej udało się połączyć doświadczenia płynące z wielu krajów: Francji, Włoch, Anglii, Kalifornii, Australii, Afryki Południowej, a także z Nowej Zelandii, a także zrównoważyć tradycje płynące ze starego i nowego świata.

Nie bez znaczenia podczas rozwoju Booster Wine Group była także odwaga. Wciąż przejawia się ona w każdym z aspektów codziennej pracy – począwszy od testowania nowych technik zbiorów, aż do projektowania etykiet. Tamtejsze wina tworzone są z szacunkiem do ziemi i jej darów. Ingerencja w naturę jest tu naprawdę znikoma. Produkcja win w Booster Wine Group toczy się przy minimalnej ingerencji w to co doskonałe, czyli w naturę. To owoce są główną, najważniejszą wartością win Booster Wine Group.

Wszystkie wina Booster Wine Group są produkowane w sposób zrównoważony. Winiarnia Awatere River, ale też inne winnice leżące na terenach należących do rodziny Vavasour od ponad wieku, okazują przywiązanie do tradycyjnych metod i rozwiązań przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Podobnie rzecz ma się w winnicach i winiarniach na równinach Waimea należących do Booster Wine Group. Sileni, należąca do Booster Wine Group, jest w pełni zaangażowana w ciągłą pracę nad poprawą zrównoważonego rozwoju środowiskowego, społecznego i gospodarczego, czego owocem było wdrożenie w 2002 roku odpowiednich akredytacji środowiskowych. Sileni posiada certyfikat Sustainable Winegrowing New Zealand (SWNZ) od początku programu.

Booster Wine Group poważnie traktuje ziemię i troskę o nią, twierdząc, że jest to jej wkład w kreowanie bogatych, żyznych gleb dla przyszłych pokoleń.

Zakaz sprzedaży
Wino Savee Sea Sauvignon Blanc
Wino białe Wytrawne Nowa Zelandia 2021
65,00 750 ml
BestsellerWegańskie
Wino Diggers Law Pinot Noir
Wino czerwone Wytrawne Nowa Zelandia 2019
139,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu