Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Blend Tea

Blend Tea
Blend Tea to marka, która pasjonuje się sztuką tworzenia wyjątkowych mieszanek herbat.  Każda herbata w jej ofercie jest starannie selekcjonowana i skomponowana w taki sposób, aby zapewnić niezapomniane doświadczenie dla każdego smakosza.

Według jednej z legend, herbata została odkryta przez chińskiego cesarza Shen Nunga w 2737 r. p.n.e., kiedy to liście przypadkowo wpadły do jego garnka z gotującą się wodą. Od tego czasu herbata stała się nie tylko napojem, ale i częścią codziennego życia, a jej sztuka przyrządzania została ustandaryzowana w pierwszym traktacie o herbacie "Cha Jing" autorstwa Lu Yu (723-804 n.e.)

Blend Tea czerpie inspiracje z bogatej historii i tradycji towarzyszącej piciu herbaty. Poprzez swoją komunikację marka łączy starożytne legendy z nowoczesnym podejściem do jakości i designu. Przede wszystkim Blend Tea hołduje jednak tradycjom herbacianym z całego świata - od marokańskiej ceremonii parzenia herbaty z miętą przez indyjskie chai, chiński szacunek do zielonej herbaty, rosyjskie samowary, aż po japońską ceremonię Cha No Yu, opartą na zasadach harmonii, szacunku, czystości i spokoju.

Od samego początku Blend Tea koncentruje się wyłącznie na herbatach premium - wykorzystując jedynie 1% wszystkich dostępnych na rynku herbat, dopełnionych przez najwyższej jakości zioła, owoce cytrusowe, kwiaty i przyprawy. Firma stawia na tradycyjne podejście, podkreślając smak, aromat i estetykę swoich mieszanek. Wykorzystuje tylko najlepsze składniki i oferuje swoje herbaty wyłącznie w 100% biodegradowalnych torebkach. Z kolei same opakowania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby tworzyły najlepszą barierę przed wilgocią i tlenem, a jednocześnie zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny.

Zakaz sprzedaży
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu