Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Bakal

Miłość do bakalii marka Bakal pielęgnuje już ponad 30 lat! To właśnie wtedy firma Atlanta Poland S.A. rozpoczęła współpracę z producentami bakalii z całego świata.

I tak przez lata firma rozwijała się, dzięki czemu dziś może poszczycić się portfolio najlepszych bakalii z całego świata. Ogromną uwagę Bakal przywiązuje do jakości. To ona zawsze stawiana jest na pierwszym miejscu. Firma cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród klientów. To polska marka z tradycjami, której produktom można zaufać.

To co jeszcze wyróżnia Bakal, to czyste składy. Marka stawia na naturalne składniki, które wykorzystasz jako samodzielną przekąskę (również do wina), dodatek do wypieków czy zachwycających dań.

Zakaz sprzedaży
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu