Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Serena

Serena
Tradycja, miłość do terytorium, pasja, przyjazność dla środowiska, innowacyjność, jakość i elastyczność – to siła, która od 1881 r. napędzała Serena Wines. I napędza tę włoską markę do dziś.

Ważną wartością w Serena Wines jest zrównoważony rozwój, dlatego uzyskała ona certyfikat firmy zrównoważonej dla procesów wewnętrznych: od produkcji, przez przetwórstwo, aż po butelkowanie i sprzedaż.

To miejsce, w którym powstają doskonałe wina: musujące i półmusujące wina DOCG, DOC, IGT, stołowe oraz wina niemusujące czerwone i białe z regionu Veneto. Winiarnia Serena Wines od lat wprowadzała innowacje technologiczne do produkcji i pakowania win. Posiada najnowocześniejsze i największe zbiorniki ciśnieniowe do metody Charmat oraz najnowocześniejszą rozlewnię beczek.

Od 2000 r. firma zaczęła intensywniej rozwijać się poza granicami Włoch, eksportując na swój długoletni rynek niemiecki, a także inne kraje europejskie, a z czasem i poza Europę. Dziś Serena Wines jest obecna też na rynku amerykańskim i w Azji Południowo-Wschodniej. A można się domyślać, że jeszcze nie powiedziała w tej kwestii ostatniego słowa.

Firma rozwija się na wielu płaszczyznach. W ostatnim czasie uzyskała certyfikaty organiczności, podkreslając w ten sposób, w jakim kierunku pragnie się rozwijać. Serena Wines potrafi dostosować się do klientów i panujących trendów, przez co uchodzi za markę wszechstronną, elastyczną, trafnie reagującą na potrzeby konsumentów. Dzięki temu oraz swojemu doświadczeniu, Serena Wines znalazła się w pierwszej piątce producentów Prosecco DOC.

Wino Vigne Verdi Rosato Raboso Veneto IGT Frizzante KEG
Wino Różowe Wytrawne Włochy
730,00 24l
Wino Vigne Verdi Bianco KEG
Wino Czerwone Wytrawne Włochy
630,00 24l
Wino Vigne Verdi Rosso KEG
Wino Białe Wytrawne Włochy
630,00 24l
Wino Vigne Verdi Bianco Frizzante Piu Fizz KEG
Wino Białe Wytrawne Włochy
630,00 24l
Wino Corte Delle Calli Primitivo IGT Puglia
Wino Czerwone Wytrawne Włochy 2019
45,00 750 ml
Wino Corte Delle Calli Bianco
Wino Białe Wytrawne Włochy 2019
35,00 750 ml
Wino Corte Delle Calli Pinot Grigio DOC Delle Venezie
Wino Białe Wytrawne Włochy 2021
37,00 750 ml
Wino Corte Delle Calli Rosso
Wino Czerwone Wytrawne Włochy 2019
35,00 750 ml
Prosecco Corte Delle Calli Extra Dry DOC Magnum
Wino Białe Wytrawne Włochy
125,00 1,5l
Prosecco Corte Delle Calli Extra Dry DOC
Wino Białe Wytrawne Włochy
22,00 200 ml
Prosecco Corte Delle Calli DOC Frizzante
Wino Białe Wytrawne Włochy
19,90 200 ml
Wino musujące Corte Delle Calli Bianco Piu Fizz
Wino Białe Wytrawne Włochy
37,00 750 ml
Prosecco Corte Delle Calli Brut DOC Rose
Wino Różowe Wytrawne Włochy
55,00 750 ml
Prosecco Corte Delle Calli Extra Dry DOC
Wino Białe Wytrawne Włochy
55,00 750 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu