Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Gardet

Gardet
Toast najlepiej smakuje wzniesiony kieliszkiem szampana. Najlepiej tym od Champage Gardet!

Champagne Gardet powstała pod koniec XIX wieku, kiedy to Charles Gardet, przedsiębiorczy handlarz winem, założył swój dom w Epernay. W latach trzydziestych jego syn Georges Gardet przeniósł się do Chigny-les-Roses, aby kontynuować tradycję i rozwijać markę Champagne Gardet. Aktualnie właścicielem Champagne Garde jest rodzina Prieux, która od lat pracuje w sektorze arborystycznym i winiarskim. Bardzo przywiązany do swoich korzeni w regionie Szampanii, Maison Gardet, łączy najnowocześniejsze technologie XXI wieku z tradycją inspirowaną przez założyciela Champagne Gardet, aby produkować szampany o wyjątkowej jakości.

Chcąc rok po roku zachować jakość i charakter swoich szampanów, marka Champagne Gardet wykorzystuje innowacje technologiczne, aby opanować każdy parametr produkcji wina Méthode Champenoise. Jest to tak istotne, ponieważ to najważniejszy krok w przekształcaniu winogron w niezwykły trunek. Tak powstają pierwszorzędne szampany od Champagne Gardet.

Champagne Gardet produkuje swoje szampany zgodnie z bardzo surowymi zasadami i tradycjami AOC. Marka jest bardzo zaangażowana w ochronę środowiska i przywiązuje ogromną uwagę do jakości. Priorytetem w Champagne Gardet jest także doskonały zespół, który kieruje się filozofią jakości osiąganej w sposób przyjazny dla środowiska.

Champagne Gardet Prestige Charles Blanc de Blanc + etui
Champagne białe Wytrawne Francja
299,00 750 ml
Champagne Gardet Dosage Zero
Champagne białe Wytrawne Francja
269,00 750 ml
Champagne Gardet Tradition Brut Magnum
Champagne białe Wytrawne Francja
449,00 1,5l
Champagne Gardet Blanc de Noir Premier Cru
Champagne białe Wytrawne Francja
249,00 750 ml
Champagne Gardet Reserve Premier Cru
Champagne różowe Wytrawne Francja
249,00 750 ml
Champagne Gardet Tradition Brut
Champagne białe Wytrawne Francja
229,00 750 ml
Champagne Gardet Blanc de Noirs Brut 1er Cru Magnum
Champagne białe Wytrawne Francja
499,00 1,5l
Champagne Gardet Brut Rose
Champagne różowe Wytrawne Francja
259,00 750 ml
Champagne Gardet Demi Sec
Champagne białe Półwytrawne Francja
229,00 750 ml
Champagne Gardet Millesime 2012 Extra Brut
Champagne białe Wytrawne Francja
299,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu