Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Doradca klienta

Kraków Podgórze, ul. Zabłocie 35
O nas

Twój zakres obowiązków:

  • profesjonalne prowadzenie specjalistycznego salonu z winem
  • współpraca z obecnymi i aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • udział w rozwojowych projektach związanych z branżą winiarską
  • wyjazdy do winnic
  • organizacja degustacji i szkoleń dla klientów
  • realizacja zadań i planów budżetowych
  • raportowanie

Nasze wymagania:

  • wysoka kultura osobista
  • gotowość do rozwoju i zdobywania wiedzy o winach, procesie produkcji i sprzedaży
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • obsługa komputera
  • mile widziana wiedza winiarska i znajomość branży

To oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie plus system motywacyjny uzależniony od realizacji planów sprzedaży
  • opiekę medyczną Medicover (po okresie próbnym)
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe

Co oferujemy pracownikom?

Umowa o pracę
Niezbędne wsparcie
Możliwość rozwoju
Dofinansowanie karty Multisport
Ubezpieczenie grupowe
Przyjemna atmosfera

Chcesz złożyć aplikację? Kliknij przycisk „Aplikuj” i przenieś się do portalu rekrutacyjnego.