Przejdź do głównej treści
Najlepsze wina na każdą okazję

Brandy

Brandy bywa często mylony z whisky - a to zupełnie inny trunek! Brandy powstaje z wina gronowego lub owocowego, a jego nazwa nawiązuje do metody oczyszczania przez podpalanie części alkoholu (brandewijn). Brandy swój łagodny smak, barwę i bukiet zawdzięcza leżakowaniu w beczce z dębu. Co ciekawe, restrykcje dotyczące produkcji tego trunku nie wymagają wcale leżakowania w beczce. Dopuszcza się bowiem stosowanie karmelu w celu nadania koloru. Brandy, podane w temperaturze pokojowej, można sączyć, jednak najlepsi bartenderzy czynią z brandy składnik drinków.

Brandy Romate de Jerez 0,7
Spirytusowe Brandy Hiszpania
59,00
Brandy de Jerez Cardenal Mendoza 0,7
Spirytusowe Brandy Hiszpania
159,00
Dobbe Touzeau Brandy XD Gift Box
Spirytusowe Brandy Francja
175,00 700 ml

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności.
Oświadczam, że jestem pełnoletni(a) i wyrażam zgodę na przedstawienie oferty alkoholowej.
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu