Przejdź do głównej treści
Najlepsze wina na każdą okazję
Toast lubi towarzystwo

Popularne gatunki win

Podstawowy podział win to ich klasyfikacja ze względu na barwę. Wyróżniamy trzy kolory: czerwone, białe i różowe. Kolor jest zależny od odmiany winorośli, z jakiej powstaje wino i metody produkcji. W przypadku win czerwonych rozpiętość barw jest szeroka: od lekkich po potężne. Wina białe mogą przyjmować odcienie od jasnego, słomkowego po nawet brązowy. Natomiast różowe wina są pochodnymi czerwonych. Powstają wskutek krótkiej maceracji skórek czerwonych winogron.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz wino najlepsze dla siebie!

Wina na każdą okazję

Okazji do świętowania jest bez liku. Warto w takich chwilach zadbać o odpowiednie wino dostosowane do okazji czy podawanych dań. Podążajmy za radą starożytnych i dbajmy o to, by na stole nie zabrakło wina, ponieważ tam, gdzie ono jest, smutki i troski nie trafiają.

wino Chardonnay

Wino Chardonnay

Co sprawia, że chardonnay jest jednym z najpopularniejszych białych win? Co wyjątkowego można znaleźć w jego butelce? Odpowiedź na blogu!

Więcej

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności.
Oświadczam, że jestem pełnoletni(a) i wyrażam zgodę na przedstawienie oferty alkoholowej.
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu