Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Degustacja Online

Informacje

baner_degustacja_online_1

Umów się na degustację online

W dobie pandemii nie musisz rezygnować z winnych przyjemności – przenosimy je do internetu! 

W Fine Wine proponujemy spotkanie degustacyjne online, które w ciekawy sposób urozmaici celebrację prywatnych, ale i biznesowych uroczystości. 

Co my możemy zagwarantować? Dobór win, prelekcję i wspólną degustację w cenie 150 zł / os. (minimalna liczba uczestników: 10 osób). Oferta obejmuje trzy butelki wina (750 ml) wybrane przez sommeliera oraz wysyłkę na wskazany adres na terenie Polski. 

Jeśli interesuje Cię degustacja online lub chcesz zapytać o bogatszą ofertę, obejmującą np. przekąski do degustowanych win, skontaktuj się z nami


Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu