Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wina Ze Szczepu Colorino

Colorino to odmiana winorośli o czarnej skórce, która tworzy czerwone wino. Uprawia się ją głównie w Toskanii, na świecie jest mniej znana. Co ciekawe, wina ze szczepu colorino cieszą się dużym uznaniem w regionie toskańskim. W tutejszych winiarniach rzadziej produkuje się odmianowe wina ze szczepu colorino - znacznie częściej kupaże. Dzieje się tak, ponieważ grona colorino posiadają sporo pigmentu, który nadaje pięknego koloru jaśniejszym odmianom, jak sangiovese. Monoszczepowe wina ze szczepu colorino mają stonowany, owocowy smak.

Wino Chianti Rufina Riserva Nipozzano Frescobaldi
Wino Czerwone Wytrawne Włochy 2014
129,00 750 ml
Wino Nunzi Conti Chianti Classico
Wino Czerwone Wytrawne Włochy 2018
89,00 750 ml

Zapisz się do newslettera

Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu