Przejdź do głównej treści
Najlepsze wina na każdą okazję

Limoncello

Limoncello to włoski likier cytrynowy o bardzo wyraźnej żółtej barwie pochodzący z Kampanii. Produkuje się go poprzez aromatyzowanie spirytusu skórkami cytryn. Co ważne, nazwa limoncello dozwolona jest wyłącznie dla likierów zrobionych z cytryn z Półwyspu Sorrentyńskiego, których smak i aromat jest ściśle związany z wulkanicznymi glebami pokrywającymi ten teren. Limoncello charakteryzuje się gęstą i słodką konsystencją. Trunek podaje się w maksymalnie schłodzonym kieliszku jako aperitif lub digestif. Zawartość alkoholu w limoncello waha się od 30% do 32%.

Mazzetti Limone 0,7 30%
Spirytusowe Limoncello Włochy
119,00
Mavi Medulla Limoncello di Procida 0,7l
Spirytusowe Limoncello Włochy
83,00 700 ml

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności.
Oświadczam, że jestem pełnoletni(a) i wyrażam zgodę na przedstawienie oferty alkoholowej.
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu