Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Wódka

Powstająca ze zboża lub ziemniaków wódka to trunek o wysokiej zawartości alkoholu. Wódki można podzielić na czyste i gatunkowe. Czysta wódka pochodzi ze zmieszania spirytusu z wodą w odpowiednich proporcjach – wśród takich wódek można wyróżnić wódki zwykłe, luksusowe i wyborowe. Wódka gatunkowa zaś powstaje zwykle ze sfermentowanych, świeżych lub suszonych owoców, zbóż, cukru i spirytusu rektyfikowanego (z dodatkiem przypraw, barwników oraz substancji wspomagających zapach i smak). Niektórzy producenci wytwarzają wódkę także z melasy trzcinowej lub winogron.

Okowita Podole Wielkie Ziemniak
Spirytusowe Wódka Polska
189,00 700 ml
Okowita Podole Wielkie Żyto
Spirytusowe Wódka Polska
179,00 700 ml
Okowita Podole Wielkie Jęczmień
Spirytusowe Wódka Polska
179,00 700 ml
Wódka Podole Wielkie Ziemniaczana
Spirytusowe Wódka Polska
149,00 700 ml
Okowita Podole Wielkie Pszenica
Spirytusowe Wódka Polska
179,00 700 ml
Wódka Podole Wielkie Żytnia
Spirytusowe Wódka Polska
139,00 700 ml
Wódka J.A. Baczewski
Spirytusowe Wódka Austria
65,00 700 ml
Wódka Ekiss
Spirytusowe Wódka Francja
145,00 700 ml
Wódka Karavan Premium
Spirytusowe Wódka Francja
79,00 700 ml
Wódka Grands Domaines Bio
Spirytusowe Wódka Francja
129,00 700 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu