Przejdź do głównej treści
...więcej niż wino

Gin

Gin

Gin powstał w Holandii pod nazwą Genever. Jednak to Anglicy wypromowali gin na świecie, posługując się jego skróconą nazwą. Gin jest bezbarwnym, bardzo charakterystycznym w smaku alkoholem. Ze względu na to, że powstaje z fermentacji owoców jałowca, posiada gorzki i cierpki smak. Podawany zwykle jest jako aperitif lub w drinkach. Barmani uznają go za evergreen wśród alkoholi. Gin bowiem można wymieszać z wieloma innymi alkoholami, syropami i smakami. Najbardziej popularnym drinkiem na bazie ginu jest - oczywiście! - gin z tonikiem i plastrem limonki.

Gin Heritage Baltic 0,5l
Spirytusowe Gin Polska
189,00 500 ml
Gin Breslauer Classic
Spirytusowe Gin Polska
145,00 500 ml
Gin Logan's London Dry
Spirytusowe Gin Wielka Brytania
75,00 700 ml
Gin Mac Malden
Spirytusowe Gin Francja
209,00 700 ml
Gin Heritage Magnolia
Spirytusowe Gin Polska
189,00 500 ml
Gin Breslauer Lemongrass
Spirytusowe Gin Polska
145,00 500 ml
Gin Breslauer Curacao
Spirytusowe Gin Polska
145,00 500 ml
Gin Breslauer Smokey
Spirytusowe Gin Polska
145,00 500 ml
Gin Sedina Classic Dry
Spirytusowe Gin Polska
129,00 700 ml
Gin Sedina Grains of Paradaise & Cucumber
Spirytusowe Gin Polska
149,00 700 ml
Newsletter

Bądź na bieżąco! Zapisując się do naszego newslettera otrzymujesz dostęp do fachowej wiedzy, m.in. e-booków i bonusowych materiałów, które wyślemy do Ciebie w pierwszej kolejności. Najświeższe informacje o nowościach w ofercie i trendach gastronomicznych przyjdą prosto na Twoją skrzynkę. Nic Cię nie ominie!

Zapisz się do newslettera
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu