Przejdź do głównej treści
Najlepsze wina na każdą okazję

Akademia Kulinarna - Kursy Kulinarne Dla Profesjonalistów

Akademia Kulinarna Farutex to projekt, w ramach którego organizowane są pokazy i szkolenia skierowane do profesjonalistów branży gastronomicznej. Spotkania odbywają się w czterech studiach kulinarnych w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Krakowie, a prowadzone są przez najlepszych kucharzy w Polsce.

Duża przestrzeń

Duża przestrzeń pozwala na organizację większych pokazów i szkoleń nie tylko kulinarnych, ale także winnych i z alkoholi mocnych. Po więcej informacji o Akademii Kulinarnej Farutex zapraszamy na stronę poświęconą temu projektowi.

Dowiedz się więcej

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności.
Oświadczam, że jestem pełnoletni(a) i wyrażam zgodę na przedstawienie oferty alkoholowej.
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności.

Zamknij
Komunikat
Zamknij

Serwis prezentuje bogatą ofertę napojów alkoholowych oraz akcesoriów sieci Salonów Fine Wine i przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy masz ukończone 18 lat?

(w przypadku braku zgody lub pełnoletności prosimy o kliknięcie „NIE”)

Fine Wine nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu